| Güvenli Sınav, Gözetimli Sınav, Dijital Öğrenme
Anadolu

T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı

T.C. Hazine Maliye Bakanlığı ile 1 Milyon Yazılımcı İstihdam Projesi, sınavları “Qulak Sınav Platformu“ ile çevrimici olarak yapılmıştır.

Anadolu

Anadolu Üniversitesi - Açıköğretim Fakültesi

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Yurtdışı Programları sınavlarını “Qulak Çevrimiçi Güvenli ve Gözetimli Sınav Platformu“ ile çevrimici ve gözetimli yapıyoruz.

Anadolu

BTK Akademi

BTK Akademi, yeni versiyon eğitim uygulamalarını “Qulak Dijital Eğitim Platformu” ile yürütmek için çalışmalarımız devam ediyor

Anadolu

Eğitim BİR-SEN

Eğitim BİR-SEN, Türkiye ‘deki memurların görevde yükselme sınavları için hazırlık platformu olarak “Qulak Dijital Eğitim Platformu” kullanmaktadır.

Anadolu

Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Kurumu

Kamu Gözetim Kurumu Bağımsız Denetçilik sınavlarını “Qulak Çevrimiçi Güvenli ve Gözetimli Sınav Platformu“ ile kapalı devre bir ortamda güvenli ve gözetimli olarak yapıyoruz.

Anadolu

1 Milyon Yazılımcı İstihdam Projesi

1 Milyon İstihdam, yarışma sınavlarını “Qulak Çevrimiçi Güvenli ve Gözetimli Sınav Platformu“ ile çevrimici olarak yapıyoruz.

Anadolu

Meyem Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezi

MEYEM onaylanmış belgelendirme sınavlarını “Qulak Çevrimiçi Güvenli ve Gözetimli Sınav Platformu“ ile çevrimici ve gözetimli yapıyoruz.

Anadolu

Ankara Üniversitesi - TİDYES

Ankara Üniversitesi - TÖMER İşaret Dili sınavlarını “Qulak Çevrimiçi Güvenli ve Gözetimli Sınav Platformu“ ile kapalı devre bir ortamda güvenli ve gözetimli olarak yapıyoruz.

Anadolu

Anadolu Üniversitesi - TÖMER

Anadolu Üniversitesi TÖMER, sertifikalandırma sınavlarını “Qulak Çevrimiçi Güvenli ve Gözetimli Sınav Platformu“ ile çevrimici ve gözetimli yapıyoruz.

Anadolu

INHA University

Özbekistan ‘da bulunan INHA University, sertifikalandırma sınavlarını “Qulak Çevrimiçi Güvenli ve Gözetimli Sınav Platformu“ ile çevrimici ve gözetimli yapıyoruz.

Anadolu

Al Beruniy International School

Özbekistan ‘da bulunan Al Beruniy International School, eğitim uygulamalarını “Qulak Dijital Eğitim Platformu” ile yürütmektedir.

Anadolu

Kanguru Matematik

Kanguru Matematik 1-12 arası tüm sınıflar için matematik sınavı yarışmalarını “Qulak Çevrimiçi Güvenli ve Gözetimli Sınav Platformu“ ile çevrimici yapıyoruz.

Anadolu

Mehmet Akif İnan Vakfı

Mehmet Akif İnan Vakfı, Canlı Yayın, Seminer ve Sertifikalandırma süreçlerini “Qulak Dijital Eğitim Platformu” ile yürütmektedir.

Anadolu

Snow Danışmanlık

Snow Danışmanlık danışmanlık hizmetlerini “Qulak Çevrimiçi Mentor/Danışmanlık Platformu” ile çevrimiçi olarak gerçekleştirmektedir.

Anadolu

StemistBox

Stemistbox çocuk oyuncakları için dijital öğrenme yolculuğunu “Qulak Dijital Eğitim Platformu” ile yürütmektedir.

Anadolu

Global Group

Global Group kurumsal eğitim içeriklerini “Qulak Dijital Eğitim Platformu” ile hizmet olarak sunmaktadır.

Anadolu

CommuneNow

CommuneNow, dil öğrenimi için “Qulak Çevrimiçi Güvenli ve Gözetimli Sınav Platformu“ adaptif sınavlar ile kullanıcıya özel yol haritası sunuyor.

Anadolu

Heybetick

Heybetick, Uzman Öğretmenlik Sınav Uygulaması ve Kitap Okuma Yarışmalarını “Qulak Çevrimiçi Güvenli ve Gözetimli Sınav Platformu“ ile çevrimici yapıyoruz.

Anadolu

Danışmanlık Al

Danışmanlık Al, danışmanlık hizmetlerini “Qulak Çevrimiçi Mentor/Danışmanlık Platformu” ile, tüm dünyadan danışman ve danışanların katılabileceği ortak bir platform olarak kullanmaktadır.

Anadolu

Genç Etki

Genç etki ile birlikte, üniversiteye bir adım daha yaklaşmak için başarılı öğrencilerin, maceralarının anlatıldığı platformdur.